شنبه، ۲۶ اسفند ۱۳۹۶, ۲۰:۱۲
 
«اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال»
ارزیابی شرکت های خدمات انرژی

اطلاعیه :

 ویرایش جدید آیین نامه ارزیابی توانمندی شرکتها جایگزین ویرایش قبلی گردیده و از تاریخ 94/01/01 ارزیابی شرکتها بر اساس آیین نامه جدید صورت خواهد گرفت.


ارزیابی :

سازمان بهره وری انرژی ایران(سابا) در نظر دارد پس از شناسایی و تشکیل بانک اطلاعاتی شرکتهای خدمات انرژی، نسبت به ارزیابی توانمندی شرکتها اقدام نماید. لذا از کلیه متقاضیان دعوت می گردد ضمن مطالعه دقیق آیین نامه، نسبت به تکمیل پرسشنامه ارزیابی شرکتهای خدمات انرژی و ارسال آن به همراه مستندات مربوطه جهت بررسی و ارزیابی به این سازمان اقدام نمایند. در ضمن جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفنهای 4-88374003 و 2-88579690داخلی 164 تماس حاصل نمایند. لازم بذکر است تکمیل و ارائه پرسشنامه هیچگونه حقی برای متقاضیان ایجاد نمی­نماید.

نکات مهم در تنظیم و ارسال مدارک 

1.       در پرونده ارسالی مدارک و مستندات مورد نیاز در هر بخش به ضمیمه فرم مربوطه ارسال شود. به عنوان نمونه پس از تکمیل فرم AE1 پرسشنامه برای هر فرد کلیه مدارک فرد امتیاز آور شامل مدرک تحصیلی سوابق پرداخت بیمه، فهرست عوامل کلیدی پروژه­هایی که فرد در آن مشارکت داشته است و گواهینامه­های آموزشی ضمیمه فرم تکمیل شده مربوط به همان فرد شود.

2.       فرم­ها و مدارک به ترتیب درج شده در آیین­نامه ارزیابی ارسال شود.

3.       از ارسال هر نوع مدرک اضافی و مازاد بر نیاز چه به صورت درج اطلاعات در فرم­ها و چه به صورت ضمائم شامل درج اطلاعات افراد غیر امتیاز آور، ارسال رزومه افراد، درج اطلاعات یا ارسال مدارک پروژه­های غیر امتیاز آور و ... اکیداً خودداری فرمایید.

4.       از تغییر شکل فرم­ها و ارسال فرم­های اطلاعاتی جدید یا ارجاع به بخشی از مستندات و مدارک ارسال شده خودداری گردد.

5.       هر پرونده ارسالی صرفاً به ارزیابی توانمندی درج شده در مدارک اختصاص خواهد داشت. لذا درخواست ارزیابی در چند زمینه مشخص بر اساس یک پرونده امکان پذیر نخواهد بود.

6.       با توجه به اولویت بررسی شرکت­هایی که مدارک و مستندات را به طور کامل ارسال می­نمایند، ارسال ناقص مدارک سبب تأخیر در رسیدگی به درخواست خواهد شد.

7. مقتضی است فایل Excel  , Word (هر دو)  نیز تکمیل  و بپیوست ارسال گردد.(مستندات و ضمایم مربوطه بعد از هر فرم پرسشنامه قرارداده شده و در قالب زونکن فرستاده شود در ضمن فایل Word و Excel پرسشنامه بصورت الکترونیکی نیز بپیوست ارسال گردد). بدیهی است در صورت عدم تکمیل فایل EXcel در فرمت ارائه شده در سایت سازمان، پرونده قابل بررسی و ارزیابی نخواهد بود.

8.       شرکتهایی که پرونده جهت ارزیابی در یکی از سه زمینه صنعت، ساختمان و صنایع فرآیندی و نیروگاه  ارسال نموده اند در صورت تمایل میتوانند نسبت به تهیه  و ارسال پرونده ارزیابی در یکی از زمینه های دیگر اقدام نمایند.

 

آیین نامه ارزیابیآیین نامه ارزیابی توانمندی شرکتهای خدمات انرژی (جدید)

پرسشنامه ارزیابی شرکتهای خدمات انرژی پرسشنامه ارزیابی شرکتهای خدمات انرژی


form1 پرسشنامه ارزیابی شرکتهای خدمات انرژی

 

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به سازمان انرژی های تجدید پذیر و بهره وری انرژی برق(ساتبا) می‌باشد.