جمعه، ۱۵ اسفند ۱۳۹۳, ۱۵:۵۹

کاربران گرامی با سلام و احترام، به استحضار شما عزیزان می رساند از این راه ارتباطی می توانید مستقیما با جناب آقای مهندس سجادی، مدیر عامل محترم سازمان در ارتباط باشید.

نوع :

 پایان نامه ارشد 
با سلام وخسته نباشید بنده دانشجوی ارشد هستم موضوع پایان نامه ام درمورد هدفمندی یارانه هاست وصنعت سیمان رابررسی میکنم چون بهره وری انرژی متغیر پایان نامه ام است نیاز به داده های بهره وری انرژی شرکتهای سیمانی دارم ونیز میخواهم مقاله نیز بنویسم متاسفانه سازمان بهره وری کمکی نمی کنه. عاجزانه از شما تقاضا دارم برای موضوع تحقیقم ومقاله ام به بنده کمک کنید.باتشکر علیزاده 93/11/22
پاسخ :
باسلام؛ اطلاعات خصوصی شرکتها به لحاظ امانت داری قابل ارائه نیست مگر با اجازه ایشان. اما اطلاعات عمومی را با هماهنگی با معاونت بهینه سازی مصرف سازمان می توانید دریافت فرمایید. موضوع را به ایشان انتقال خواهم داد.
[ ۵ اسفند ۱۳۹۳ ]
 دریافت شاخص های قیمت انرژی برق به تفکیک استانی 
با سلام و احترام اینجانب برای پیشبرد طرح پایان نامه به شاخص های قیمت انرژی (نفت، گاز، بنزین، برق) به تفکیک استانی نیاز دارم. لطفا راهنمایی کنید
پاسخ :
باسلام؛ برای برق که تصور میکنم از طریق سایت شرکت توانیر و همینطور شرکتهای توزیع برق قابل دسترس باشد. برای بقیه متاسفانه اطلاعی ندارم.
[ ۵ اسفند ۱۳۹۳ ]
 درخواست جهت شرکتهای مورد تایید آن اداره محترم جهت انجام ممیزی 
با سلام و احترام احتراما ، اینجانب در شرکت فنر سازی خاور تولید کننده قطعات خودرو قسمت تضمین کیفیت مشغول بکار بوده و شرکت جهت استقرار سیستم مدیریت انرژی iso50001:2011 نیاز به انجام ممیزی انرژی می باشد لذا خواهشمند است شرکتهایی که مورد تایید آن اداره محترم می باشد کدام یک از شرکتهای زیر می باشد : آریان بهسا ، مهندسی مشاور خانه انرژی ایرانیان ، بهینه سازی صنعت تاسیسات ، بلدای سهند ، سازمان انرژی نفیس ، مهندس مشاور نیرو ، معیار توسعه نیرو ، آسیا وات ، احداث کنترل ، انرژی نوین تا جهت انجام ممیزی انتخاب گردد با تشکر ایزدی 93/11/05
پاسخ :
باسلام؛ لیست شرکتهای مورد تایید این سازمان با زمینه های تخصصی مربوطه در بخش مربوط به شرکتهای خدمات انرژی موجود می باشد. فکر نمی کنم صحیح باشد بنده یا همکارانم انتخاب خود را برای شما اعلام نماییم و از نظر این سازمان همه شرکتهای لیست اعلام شده دارای حداقل های لازم برای این منظور می باشند. بهتر است برای یک انتخاب دقیق و رقابت سالم، ارزیابی دیگری توسط آن شرکت روی شرکتهای مندرج در لیست با تخصص مورد نظر شما صورت گیرد.
[ ۱۹ بهمن ۱۳۹۳ ]
 بومی سازی سیستم هوشمند ساختمان 
اینجانب مشغول به تحصیل در گرایش کارشناس ارشد انرژی در دانشگاه امیر کبیر و مدیر عامل شرکت توسعه فنآوران هیراد (دانش بنیان) هستم و به لطف خدا پروژه های متعدد hitech با صنایع مهم کشور به انجام رسانده ایم. از دی ماه سال گذشته فعالیت تحقیقاتی خود را در زمینه خانه هوشمند آغاز و تا کنون محصولاتی تولید و پروتکل ارتباطی زیر ساخت مورد نیاز را به صورت کامل بومی پیاده نموده ایم . مهمترین سوال اینجانب اینست که ، سازمان مطبوع شما چه حمایت هایی از شرکتهایی که در زمینه انرژی فعالیت می کنند انجام میدهد.
پاسخ :
باسلام؛ لطفاً با معاونت بهینه سازی مصرف این سازمان تماس حاصل فرمایید. راهنمایی لازم را خواهند کرد.
[ ۱۹ بهمن ۱۳۹۳ ]
 دریافت اطلاعت میزان انرژی صنایع لبنی 
با سلام بنده دانشجوی کارشناسی ارشد سیستم های انرژی می باشم موضوع پایان نامه بنده در مورد امکان سنجی استفاده از سیستم تولید همزمان برق و حرارت در صنایع لبنی است اما متاسفانه هیچ شرکتی حاظر به دادن اطلاعاتی در مورد میزان مصرف انرژی حرارتی و التریکی به تفکیک فرایند های تولیدی نشدند لذا با توجه به مطالعات انجام شده در سازمان مطبوع جنابعالی عاجزانه درخواست کمک و مساعدت دارم.
پاسخ :
باسلام؛ لطفاً از طریق دانشگاه محل تحصیل، درخواست خود را بصورت دقیق برای بنده ارسال فرمایید. امیدوارم اطلاعات مورد نظر شما موجود باشد.
[ ۱۹ بهمن ۱۳۹۳ ]
 کنفرانس ها و نشریات مرتبط 
سلام نشریه نفت و انرژی با بیش از 100 شماره انتشار، آماده هرگونه همکاری با شما میباشد 02188671676
پاسخ :
باسلام و تشکر؛ لطفاً برای این امور با دفتر روابط عمومی سازمان تماس حاصل فرمایید.
[ ۱۹ بهمن ۱۳۹۳ ]
 عمل کنید 
اگر امکانش باشه خواهش از اآب های روان استان کهگیلویه و بویر احمد به خوبی استفاده کنید
پاسخ :
با سلام؛ ضمن تشکر از حس مسئولیت جنابعالی، با توجه به اینکه موضوع درخواست در حوزه فعالیت این سازمان نیست، علیرغم اینکه موضوع مهم است متاسفانه در این ارتباط کاری از طرف این سازمان بر نمی آید. قطعاً در جلساتی که مسئولین مربوطه حضور داشته باشند، موضوع را به استحضار ایشان خواهم رساند.
[ ۸ دی ۱۳۹۳ ]
 پاسخ استعلام ثبت. اختراع و طرح صنعتی 
با سلام,بنده در سازمان ثبت اسناد موضوعی را برای ثبت ارایه دادم. و در پیگیری ها متوجه شدم نامه در تاریخ 9/16 به سابا ارسال گردیده,در صورت امکان تاریخ جواب این نامه ارسالی به سانا را اعلام فرمایید
پاسخ :

باسلام؛ لطفاً این موضوع را از طریق دبیرخانه سازمان پیگیری فرمایید.

[ ۲۴ آذر ۱۳۹۳ ]
 نحوه اخذ پروژه های تحصیلات تکمیلی در سابا 
با سلام بنده دانشجوی کارشناسی ارشد می باشم و میخواستم موضوع پایان نامه ام رو مرتبط با پروژه های سابا تعیین کنم، لذا تقاضای بنده این است که روند اخذ پروژه در سازمان چگونه است؟ من فرم های قرار گرفته در سایت را نیز بررسی کردم ولی متوجه روند کارهای لارم نشدم. ممنون از توجه شما
پاسخ :
باسلام؛ لطفاً با واحد تحقیقات مستقر در معاونت برنامه ریزی و تحقیقات این سازمان تماس حاصل فرمایید. امیدوارم همکارانم به خوبی راهنمایی لازم را ارائه فرمایند.
[ ۲۴ آذر ۱۳۹۳ ]
 کتاب 
با سلام اینجانب در حال ثبت شرکت میباشم و قصد دارم در زمینه بهینه سازی انرژی و ممیزی انرژی به فعالیت مشغول شوم، کتابهای سایت را دانلود کردم اما نسخه چاپی آنها را میخواهم. چطور میتونم تهیه کنم کتابها رو؟بنده ساکن مشهد هستم در مشهد این کتابها پیدا میشوند؟
پاسخ :
باسلام؛ لطفاً با روابط عمومی سازمان تماس حاصل فرمایید. انشاا.. همکاری خواهند نمود.
[ ۲ مهر ۱۳۹۳ ]
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سازمان بهره وری انرژی ایران - سابا می باشد.