جمعه، ۱۰ بهمن ۱۳۹۳, ۱۵:۵۲

کاربران گرامی با سلام و احترام، به استحضار شما عزیزان می رساند از این راه ارتباطی می توانید مستقیما با جناب آقای مهندس سجادی، مدیر عامل محترم سازمان در ارتباط باشید.

نوع :

 عمل کنید 
اگر امکانش باشه خواهش از اآب های روان استان کهگیلویه و بویر احمد به خوبی استفاده کنید
پاسخ :
با سلام؛ ضمن تشکر از حس مسئولیت جنابعالی، با توجه به اینکه موضوع درخواست در حوزه فعالیت این سازمان نیست، علیرغم اینکه موضوع مهم است متاسفانه در این ارتباط کاری از طرف این سازمان بر نمی آید. قطعاً در جلساتی که مسئولین مربوطه حضور داشته باشند، موضوع را به استحضار ایشان خواهم رساند.
[ ۸ دی ۱۳۹۳ ]
 پاسخ استعلام ثبت. اختراع و طرح صنعتی 
با سلام,بنده در سازمان ثبت اسناد موضوعی را برای ثبت ارایه دادم. و در پیگیری ها متوجه شدم نامه در تاریخ 9/16 به سابا ارسال گردیده,در صورت امکان تاریخ جواب این نامه ارسالی به سانا را اعلام فرمایید
پاسخ :

باسلام؛ لطفاً این موضوع را از طریق دبیرخانه سازمان پیگیری فرمایید.

[ ۲۴ آذر ۱۳۹۳ ]
 نحوه اخذ پروژه های تحصیلات تکمیلی در سابا 
با سلام بنده دانشجوی کارشناسی ارشد می باشم و میخواستم موضوع پایان نامه ام رو مرتبط با پروژه های سابا تعیین کنم، لذا تقاضای بنده این است که روند اخذ پروژه در سازمان چگونه است؟ من فرم های قرار گرفته در سایت را نیز بررسی کردم ولی متوجه روند کارهای لارم نشدم. ممنون از توجه شما
پاسخ :
باسلام؛ لطفاً با واحد تحقیقات مستقر در معاونت برنامه ریزی و تحقیقات این سازمان تماس حاصل فرمایید. امیدوارم همکارانم به خوبی راهنمایی لازم را ارائه فرمایند.
[ ۲۴ آذر ۱۳۹۳ ]
 کتاب 
با سلام اینجانب در حال ثبت شرکت میباشم و قصد دارم در زمینه بهینه سازی انرژی و ممیزی انرژی به فعالیت مشغول شوم، کتابهای سایت را دانلود کردم اما نسخه چاپی آنها را میخواهم. چطور میتونم تهیه کنم کتابها رو؟بنده ساکن مشهد هستم در مشهد این کتابها پیدا میشوند؟
پاسخ :
باسلام؛ لطفاً با روابط عمومی سازمان تماس حاصل فرمایید. انشاا.. همکاری خواهند نمود.
[ ۲ مهر ۱۳۹۳ ]
 کاهش تلفات برق 
با توجه به اینکه اینجانب در متن کارهای شرکت توزیع هستم و مشاهده می نمایم که بیشتر کارهای انجام یافته و در حال انجام تلفات شبکه را افزایش می دهد شرکت سابا در این زمینه چه اقداماتی را می خواهد انجام دهد؟ در ضمن اینجانب آماده همکاری با شرکت شما هستم (با تشکر)
پاسخ :
باسلام و تشکر از تماس شما؛ بنده هم مدتی افتخار همکاری مستقیم با یخش توزیع را داشتم و این فرمایش جنابعالی ممکن است در برخی شرکتها و یا برخی سیاستها وجود داشته باشد. راهکارهای خوبی هم بصورت علمی تعریف شده از جمله کاهش شبکه فشار ضعیف و .. که معمولاً برخی شرکتها هنوز بطور قطعی و جدی به این باور نرسیده اند و از روشهای سنتی خود استفاده می کنند. به هر حال متولی سیاست گذاری های کلان این موضوع معاونت هماهنگی توزیع شرکت توانیر است و بنظر می رسد که اگر راهکارهایی در این ارتباط داشته باشید که اقتصادی و با رعایت چارچوبهای فنی و استاندارد باشد، نه تتها در آن شرکت که در کلیه شرکتهای توزیع توسعه خواهند داد. خوشحال خواهم شد پیشنهادهای مشخص اجرایی شما را داشته باشم.
[ ۲ مهر ۱۳۹۳ ]
 درخواست ایجاد طرح راهبردی رفع کم آبی کشور 
درخواست ایجاد طرح راهبردی رفع کم آبی کشور همانطور که میدانید هرساله سطح دریای خزر 1متر بالا میآید.میتوان برای رودهای پرآب گذزگاهی ایجاد کرد که در فصل پرآب آب مازاد به سدهای درون کشورانتقال یابد تا استانهای کم آب بتوانند در فصل کم آب از آنها تغذیه نمایند در حال حاضر .................... هر چقدر این پیشنهاد ما غیرممکن و غیر عملی به نظر میرسد اما ممکن است امید است التفات فرمایید
پاسخ :
باسلام و تشکر از ارتباط شما با این سازمان؛ متاسفانه موضوع شما به این سازمان بر نمی گردد، ولی اگر موضوعاتی مرتبط با ماموریت سازمان (بهینه سازی مصرف و ارتقای کارایی انرژی) دارید خوشحال می شوم با ما در میان بگذارید.
[ ۲۰ مرداد ۱۳۹۳ ]
 سوال 
با سلام و احترام سوال اینجانب این است که آیا راهی برای سنجش میزان رضایت کارمندان از محیط کاری، مدیران بالادستی و همکاران به لحاظ روابط کاری و اخلاقی در نظر گرفته شده است. آیا به نظر جنابعالی نیازی هست که گاهی مدیری از حال روحی پرسنل زیرمجموعه به لحاظ شرایط و مشکلات احتمالی که دارند و یا پیشنهاد و انتقاد به محیط کار جویا شود؟ و یا اصلا این موضوع از نظر جنابعالی حائز اهمیت می باشد یا خیر؟ متشکرم.
پاسخ :
باسلام؛ قطعاً همینطور است. اگر از جانب بنده کوتاهی رخ داده بفرمایید. البته توجیه خوبی نیست ولی شاید مدیران به دلیل مشغله های زیاد متوجه این تغییرات در پرسنل زیرمجموعه نمی شوند. اما برای همه لازم است به این تغییرات در اطراف خود توجه داشته باشند.
[ ۱۴ مرداد ۱۳۹۳ ]
 تذکر اصلاحی 
با سلام. در ردیف 10 بهینه سازی مصرف برق در کولرهای آبی ذکر گردیده:برای جلوگیری از خروج سرما، اطراف پنجره ها و درها با نوارهای درزگیری عایق بندی شود. در صورتیکه کولرهای آبی برعکس کولرهای گازی باید هوای دمیده شده از کولر به بیرون از فضای مورد استفاده جریان داشته باشدو درغیر این صورت تقریبا خنکی احساس نمیشود این مسئله دقیقا در کاتالوگ کارخانه های سازنده ذکر گردیده است و تاکید گردیده که پنجره اتاق اندکی باز باشد. قابل ذکر است اگر فضای مورد استفاده به گونه ای باشدکه اتاقها به یکدیگر ارتباط داشته باشند ورود کولر از اتاق اول باشد فقط آخرین اطاق نیاز است که پنجره اش اندکی باز باشد در غیر ایتصورت هر اتاق بطور مجزا باید پنجره اش اندکی باز باشد با امید موفقیت بیژن بخرد
پاسخ :
باسلام؛ علیرغم اینکه دیر شده ولی متشکرم. ممنون می شوم اگر موارد اصلاحی دیگری برخورد کردی برای ما بفرستی.
[ ۱۴ مرداد ۱۳۹۳ ]
 اداره ثبت اختراع 
با سلام.آیا شما با اداره ثبت اختراع لینک اینترنتی داری؟؟ با تشکر
پاسخ :
باسلام متقابل؛ خیر
[ ۱۳ مرداد ۱۳۹۳ ]
 افزایش بهره وری صنایع تولیدی 
با سلام افزایش بهره وری در صنایع احتراما به استحضار میرساند افزایش بهره وری صرفا به معنای بهینه کردن مصرف انرژی نمیباشد و قسمت دیگر آن استفاده بهینه از امکانات میباشد به دلیل عدم وجود آگاهی از توان صنایع موجود بسیاری از پروژه ها بی سر نجام میماند لزوم بانکی از توان تولیدی صنایع می تواند بسیاری از مشکلات را حل کند مثلا ساخت میترهای جابجائی مثبت با پمپ بسیار مشابهت دارد ولی پتانسیل ساخت فلومیتر در ایمن شرکتها خالی مانده است.
پاسخ :
باسلام و تشکر از ارتباط جنابعالی با این سازمان؛ نظر به ماموریت سازمانی که در آن خدمت می کنم، توجه بیشتر بر روی بهینه سازی مصرف انرژی است که به نوعی استفاده بهینه از امکانات هم هست. اما با توجه به فرمایش جنابعالی، لزوماً افزایش بهره وری در این موضوع خلاصه نمی شود. از اظهارنظر جنابعالی سپاسگزارم و امیدوارم از ایده های شما بیشتر بهره ببرم.
[ ۱۳ مرداد ۱۳۹۳ ]
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سازمان بهره وری انرژی ایران - سابا می باشد.