پنج شنبه، ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۰۴:۴۵
 
«اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال»
اخبار

مدیران انرژی ادارات اهواز با مباحث بهینه سازی مصرف انرژی آشنا شدند.

مدیران انرژی ادارات اهواز با مباحث بهینه سازی مصرف انرژی آشنا شدند.
دفتر نمایندگی سابا دوره آموزشی بهینه سازی مصرف انرژی در بخش اداری را در اهواز برگزار نمود.

 به گزارش دفترروابط عمومی سازمان بهره وری انرژی ایران:(سابا)

این دوره آموزشی با همکاری  شرکت توزیع نیروی برق اهواز در  تاریخ 30 آذرماه سالجاری با حضور مدیران انرژی ادارات و ارگان ها و سازمان های وابسته به وزارت نیرو در شهر اهواز برگزار گردید .

در ابتدای این دوره آقای مهندس عبدالحمید عباس شیاری معاونت فروش و خدمات مشترکین برق اهواز، ضمن اشاره به اهمیت صرفه جویی انرژی در تمامی ساختمانهای دستگاههای اجرایی، خواستار همکاری کلیه ادارات، صنایع، کشاورزان و مشترکین خانگی و تجاری در امر مدیریت مصرف شد.

این گزارش می افزاید:در ادامه این دوره آموزشی کارشناسان دفتر نمایندگی سابا با اشاره به لزوم گسترش آموزش در بحث مدیریت مصرف انرژی بیان داشتند: خوشبختانه در آموزش و پرورش شاهد تحولات خوبی در مقوله آموزش مدیریت مصرف بوده ایم که در حال حاضر در سطح مقطع ابتدایی در حال انجام می باشد. همچنین شاهد تعامل خوب و سازنده سازمانها، ادارات، نهاد ها و ارگانها در این زمینه بوده ایم که این مهم باعث کمک به اقتصاد کشور و کاهش هزینه های جاری دستگاه ها گردیده است.

در ادامه با اشاره به بسته های تشویقی وزارت نیرو در بحث مدیریت مصرف انرژی بیان شد: با توجه به اهمیت پیک سایی در صنعت برق در بخش ادارات از سوی این وزارت خانه به دستگاه هایی که در طرح کاهش پیک تابستان الگوی مصرف را رعایت نموده و نسبت به کاهش میزان برق مصرفی خود (حداقل ۱۰ درصد کاهش مصرف) اقدام نمایند تخفیف هایی در قبوض برق مصرفی آنها پس از اتمام طرح اعمال خواهد شد.

 در پایان مراسم نیز با اهداء لوح تقدیر و تندیس مدیریت مصرف برق  از ادارات و سازمانهای برتر در امر رعایت الگوی مصرف تجلیل بعمل آمد.
دفترروابط عمومی
۵ دی ۱۳۹۵ ۱۴:۰۵
تعداد کلیک: ۹۵۲
اظهار نظر و امتیاز دهی
میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به سازمان انرژی های تجدید پذیر و بهره وری انرژی برق(ساتبا) می‌باشد.