پنج شنبه، ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۰۴:۴۱
 
«اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال»
اخبار

در راستای اصلاح مصرف کنندگان:سابا تفاهم نامۀ همکاری های چندجانبه با ارگان آموزشی، پژوهشی و خدماتی منعقد نمود

در راستای اصلاح مصرف کنندگان:سابا تفاهم نامۀ همکاری های چندجانبه با ارگان آموزشی، پژوهشی و خدماتی منعقد نمود
سابا تفاهم نامۀ همکاری های چندجانبه در زمینۀ ارائۀ خدمات آموزشی، پژوهشی و حمایتی با چند ارگان منعقد نمود.

 

 

به گزارش دفتر روابط ­عمومی سازمان بهره­وری انرژی ایران (سابا):

            به ­منظور ترسیم چارچوب و تنظیم شیوه ­ها و زمینه ­های همکاری مشترک در تدوین الگوی بهینه و اصلاح رفتارمصرف­کنندگان و هم­چنین باتوجه ­به اهمیت مدیریت مصرف انرژی ­های گوناگون شامل انرژی­های فسیلی و تجدیدپذیر، برق، آب و محیط زیست و بهره­ گیری از امکانات و توانایی ­های موجود با هدف تحقق اهداف مشترک، سابا اقدام به انعقاد تفاهم­نامۀ همکاری­های چندجانبه با ادارۀ کل آموزش و پرورش شهرستان­ های استان تهران، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان تهران، انجمن حمایت از انرژی ­های تجدیدپذیر ایران، سازمان انرژی­ های نو ایران (سانا)، ادارۀ کل محیط زیست و سازمان آب و فاضلاب استان تهران با حضور مهندس سجادی مدیرعامل سابا و مدیران کل سازمان­ ها و مراکز مذکور در مورخ 8 دی­ماه سال جاری نمود.

            براساس این گزارش: در ابتدای این نشست دکتر فولادوندراد مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران به ایراد سخنرانی پرداخت و گفت ما درصدد تدوین برنامۀ زندگی مناسب و استاندارد جهت دانش ­آموزان هستیم و با آموزش ­های مناسب به آنان امید داریم که نیروی انسانی مناسب را پرورش بدهیم.

            بنابراین گزارش: سپس در ادامه مهندس سجادی مدیرعامل سابا به ایراد سخنرانی پرداخت و گفت که سابا از سال 77 با ارائۀ طرحی تحت عنوان بهسامان فعالیت عمدۀ خود را در مدارس آغاز نموده است. وی ذکر نمود که نقش دانش ­آموزان در بهینه ­سازی مصرف انرژی در کشور بسیار اساسی بوده و آموزش نقش مهمی در این امر دارد. ازدیگر سخنرانان این نشست دکتر مهردادی مدیر کل سازمان حفاظت محیط زیست بود وی گفت یکی از بهترین کانون­ ها جهت آموزش مفاهیم محیط زیست به دانش ­آموزان، آموزش و پرورش می ­باشد و در ادامه آقای دکتر یکه درخصوص همکاری آموزشی و اجرایی به ایراد سخنرانی پرداخت.

            این گزارش می ­افزاید: در پایان این مراسم پس از امضای طرفین اقدام به مبادلۀ تفاهم­ نامه گردید. این تفاهم ­نامه در5 ماده به­مدت سه سال بین طرفین به امضا رسید.

دفتر روابط ­عمومی
۸ دی ۱۳۹۵ ۱۴:۵۴
تعداد کلیک: ۳,۲۰۲
اظهار نظر و امتیاز دهی
میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به سازمان انرژی های تجدید پذیر و بهره وری انرژی برق(ساتبا) می‌باشد.