پنج شنبه، ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۰۴:۴۴
 
«اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال»
اخبار

سرویس کاران و نصابان لوازم خانگی برقی استان ایلام با مباحث مدیریت مصرف انرژی آشنا شدند

سرویس کاران و نصابان لوازم خانگی برقی استان ایلام با مباحث مدیریت مصرف انرژی آشنا شدند
سابا کارگاه بازآموزی فنی سرویس کاران و نصابان لوازم خانگی الکتریکی برودتی را با رویکرد بهینه سازی مصرف انرژی در استان ایلام برگزار کرد

به گزارش دفتر روابط­ عمومی سازمان بهره ­وری انرژی ایران (سابا):

            به ­منظور آشنایی و آموزش فنی سرویس ­کاران و نصابان لوازم خانگی برقی و برودتی، سابا اقدام به برگزاری یک کارگاه آموزشی تحت عنوان «کارگاه بازآموزی فنی سرویس ­کاران و نصابان لوازم خانگی الکتریکی- برودتی با رویکرد بهینه  ­سازی مصرف انرژی» با حضور مهندس شیرخانی مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان ایلام، در تاریخ 14دی ماه ­ سال جاری در سالن اجتماعات سازمان صنایع و معادن استان ایلام نمود.

براساس این گزارش: در ابتدای این سمینار مهندس شیرخانی به ایراد سخنرانی  در خصوص اهمیت و حفظ منابع انرژی و صیانت از محیط زیست پرداخت و اشاره ای نیز به راهکارهای مدیریت مصرف در سمت تقاضا نمود وی در ادامه بیاناتش به حضور و اهمیت ونقش نصابان لوازم خانگی در بخش توزیع و تلفات فنی اشاره کرد.و گفت که تلفات فنی و فرهنگی داریم که تلفات فرهنگی شامل گرفتن برق ازپشت کنتورها و دستکاری سیستم های اندازه گیری و استفاده غیرمجاز ازآنها می باشد.

 

بنابراین گزارش: در ادامه این سمینارخانم کامرانی معاون انجمن صنایع لوازم خانگی به بررسی خدمات انجمن نسبت به تهیه و تدوین استاندارد13609پرداخت و گفت که این استاندارد درمورد خدمات به مشتریان به زودی ازطرف این انجمن اجباری خواهدشد.وی سپس ضمن اشاره به نصابانی که راه اندازی سیستمهای برقی را انجام می دهندگفت که باید خدمات پس از راه اندازی به مشتریان را انجام دهند و در خاتمه اشاره ای نیز به اهمیت ونقش اموزش وتوسعه پایدارنمود.

 

به نقل از این گزارش: مهندس زربخش مدیر دفتر آموزش و اطلاع­ رسانی سابا به ­عنوان دیگر سخنران این کارگاه آموزشی به نحوه چکونگی مصرف برق درلوازم خانگی و مقایسه آن درایران و جهان پرداخت. و خطاب به نصابان لوازم خانگی گفت که شمابه عنوان سفیران مدیریت مصرف برق درکشورهستید.وی درادامه به پتانسیل و راهکارهای بهینه سازی مصرف انرژی درلوازم برقی پرداخت.

این گزارش می ­افزاید: در ادامه این کارگاه آموزشی مهندس خوب ­خصلت مدرس سازمان آموزش فنی و حرفه ­ای کشور درخصوص راهکارهای اجرایی بهینه سازی مصرف انرژی درلوازم خانگی برقی و تبرید(کولرهای گازی و تاسیسات سرمایشی) به ایراد سخنرانی پرداخت. این کارگاه آموزشی با پرسش و پاسخ فنی ازسوی شرکت­ کنندگان به کار خود خاتمه داد.

دفتر روابط­ عمومی
۱۴ دی ۱۳۹۵ ۱۶:۴۵
تعداد کلیک: ۸۳۰
اظهار نظر و امتیاز دهی
میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به سازمان انرژی های تجدید پذیر و بهره وری انرژی برق(ساتبا) می‌باشد.