پنج شنبه، ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۰۴:۳۹
 
«اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال»
اخبار

مهندس سجادی مدیرعامل سابا:از عملکرد کولر آبی هیبریدی بازدید به ­عمل آورد

مهندس سجادی مدیرعامل سابا:از عملکرد کولر آبی هیبریدی بازدید به ­عمل آورد
مدیرعامل سابا از نمونه کولر آبی هیبریدی جدید شرکت زیبو فن­ آور پارس در مرکز توسعۀ فن ­آوری صنعت برق و انرژی پژوهشگاه نیرو بازدید به ­عمل آورد.

به گزارش دفتر روابط­ عمومی سازمان بهره­وری انرژی ایران (سابا):

            مهندس سیدحسین سجادی مدیرعامل سازمان بهره­ وری انرژی ایران از چند نمونه کولر آبی هیبریدی تولید شده توسط شرکت زیبو فن ­آور پارس در تاریخ 19 دی ­ماه سال جاری در محل پژوهشگاه نیرو بازدید به­ عمل آورد. این کولر با موتور DC کار می ­کند و خطر برق گرفتگی در آن صفر است. علاوه ­بر آن استفاده از این نوع کولر، مصرف انرژی را بیش از اندازه پایین می ­آورد این کولر در توان ­ها و مدل ­های مختلف مانند متحرک و ثابت قابل تولید است.

            براساس این گزارش: این کولر کاملاً هوشمند بوده و از آن می ­توان در شهرهای گرمسیر نیز مانند بندرعباس، چابهار و استان خوزستان استفاده کرد. مصرف آب این نوع کولر بسیار کم می ­باشد. در کولر 18000 از این مدل، مصرف آب آن بین 5 تا 8 لیتر در ساعت است. شایان ذکر است که تمام نمونه ­سازی­ های آن در کشور آلمان انجام شده است.

            این گزارش می ­افزاید: مهندس سجادی حمایت درخصوص تولید از این نوع کولر را مشروط به منابع مالی و اختصاص بودجه ازسوی دولت کرد و گفت پس از تست و تأیید تمامی عملکردهای کولر مذکور می ­توان ازطرق مختلف همانند جذب حمایت ­بخش خصوصی نیز نسبت به تولید آن اقدام کرد.

دفتر روابط­ عمومی
۲۲ دی ۱۳۹۵ ۰۹:۱۰
تعداد کلیک: ۱,۱۳۰
اظهار نظر و امتیاز دهی
میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به سازمان انرژی های تجدید پذیر و بهره وری انرژی برق(ساتبا) می‌باشد.