شنبه، ۲۶ اسفند ۱۳۹۶, ۱۵:۴۰
 
«اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال»
اخبار

دومین نشست کمیتۀ تخصصی نیرو جهت هماهنگی برگزاری کنفرانس ملی توسعۀ پایدارازسوی سابا برگزار شد

دومین نشست کمیتۀ تخصصی نیرو جهت هماهنگی برگزاری کنفرانس ملی توسعۀ پایدارازسوی سابا برگزار شد
سابا دومین نشست هم­ اندیشی و برنامه ­ریزی درخصوص نشست ­های تخصصی پنل ­ها جهت برپایی دومین کنفرانس ملی توسعۀ پایدار در سیستم­ های مهندسی انرژی، آب و محیط زیست را برگزار کرد.

به گزارش دفتر روابط­ عمومی سازمان بهره­وری انرژی ایران (سابا):

            دومین کنفرانس ملی توسعۀ پایدار در سیستم­های مهندسی انرژی، آب و محیط زیست با محورهای صنعتی وتوسعۀ پایدار، توسعۀ پایدار شهری و روستایی، انرژی و آلودگی محیط زیست، آب و محیط زیست و توسعۀ پایدار، مدیریت اقتصاد سبز و توسعۀ پایدار، فضا و توسعۀ پایدار، ازسوی دانشگاه علم و صنعت ایران در تاریخ­ های 3 لغایت 4 اسفندماه سال جاری در محل این دانشگاه برگزار خواهد شد و در همین راستا نشستی درخصوص برنامه ­ریزی و هماهنگی جهت برپایی این کنفرانس با حضور دکتر حسینعلی­ پور دبیر کنفرانس، مهندس کریم ­زاده معاون برنامه ­ریزی و تحقیقات و جمعی از مدیران سابا برگزار شد.

            براساس این گزارش: در این نشست مقرر گردید تا یک کارگاه آموزشی تحت عنوان نقش بهره­ وری انرژی در توسعۀ پایدار ازطرف سابا و طرح روستای سبز ازسوی پژوهشگاه نیرو در این کنفرانس برگزار شود.

            این گزارش می ­افزاید: هم­چنین یک مسابقۀ عکاسی تحت عنوان طراحی بیلبوردهای شهری با محوریت کاهش مصرف انرژی و هم­چنین حضور سابا در نمایشگاه جانبی این کنفرانس نیز ازجمله دیگر مواردی بود که در این نشست مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
دفتر روابط­ عمومی
۱۰ بهمن ۱۳۹۵ ۱۲:۴۱
تعداد کلیک: ۷۴۸
اظهار نظر و امتیاز دهی
میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به سازمان انرژی های تجدید پذیر و بهره وری انرژی برق(ساتبا) می‌باشد.