شنبه، ۲۶ اسفند ۱۳۹۶, ۱۵:۴۲
 
«اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال»
اخبار

توسط سابا و سانا: کارگاه آشنایی با نیروگاههای بازیافت تلفات حرارتی از فرآیندهای صنعتی و مکانیزم-های خرید تضمینی برق برگزار می گردد

توسط سابا و سانا: کارگاه آشنایی با نیروگاههای بازیافت تلفات حرارتی از فرآیندهای صنعتی و مکانیزم-های خرید تضمینی برق برگزار می گردد
سانا با همکاری سابا کارگاه آموزشی آشنایی با نیروگاه های بازیافت تلفات حرارتی از فرآیندهای صنعتی و مکانیزم خرید تضمینی برق حاصل از این نیروگاه ها را برگزار می کند.

به گزارش دفتر روابط­ عمومی سازمان بهره ­وری انرژی ایران (سابا):

            سازمان انرژی ­های نو ایران (سانا) با همکاری سازمان بهره ­وری انرژی ایران (سابا) اقدام به برگزاری کارگاه آموزشی یک­روزه با عنوان آشنایی با نیروگاه­های بازیافت تلفات حرارتی از فرآیندهای صنعتی و مکانیزم خرید تضمینی برق خواهد نمود. در تاریخ 4 اسفندماه سال جاری با حضور مدیران و کارشناسان واحدهای صنعتی دارای تلفات حرارتی قابل بازیافت این کارگاه ازجمله صنایع فلزی، غیرفلزی (سیمان، شیشه و ...) پتروشیمی،کشت و صنعت، صنایع غذایی، شرکت­ های سرمایه­ گذاری در این حوزه در محل ساختمان معاونت امور انرژی برگزار خواهد شد.

            این گزارش می­ افزاید: معرفی پتانسیل ­های موجود، مزایا و مباحث فنی نیروگاه ­های بازیافت تلفات حرارتی، معرفی نیروگاه ­های بازیافت حرارت از فرآیندهای صنعتی، بحث درخصوص اهمیت احداث نیروگاه­های پاک،خرید تضمینی برق از نیروگاه ­های بازیافت تلفات حرارتی و رویۀ احداث نیروگاه، سیاست ­های تشویقی موجود جهت توسعه انرژی­های پاک و مکانیزم و فرآیند اخذ مجوز احداث نیروگاه ازجمله محورهای این همایش به ­شمار می ­روند.

            شایان ذکر است که علاقه ­مندان به ثبت­نام در کارگاه می ­توانند به سایت سازمان انرژی­ های نو ایران (سانا) به آدرس www.suna.org.ir مراجعه نمایند.   
دفتر روابط­ عمومی
۱ اسفند ۱۳۹۵ ۰۶:۰۳
تعداد کلیک: ۷۱۸
اظهار نظر و امتیاز دهی
میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به سازمان انرژی های تجدید پذیر و بهره وری انرژی برق(ساتبا) می‌باشد.