شنبه، ۲۶ اسفند ۱۳۹۶, ۱۵:۴۱
 
«اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال»
اخبار

به زودی: طرح همیار انرژی در کلیۀ مدارس شهر تهران اجرا می گردد

به زودی: طرح همیار انرژی در کلیۀ مدارس شهر تهران اجرا می گردد
طرح دانش آموزی همیار انرژی در 30 مدرسه در شهر تهران به اجرا درآمده است و به زودی کلیۀ مدارس شهر تهران تحت پوشش این طرح قرار می گیرد.

به گزارش دفتر روابط­ عمومی سازمان بهره­وری انرژی ایران (سابا):

            طرح همیار انرژی با محوریت آموزش مباحث مرتبط با انرژی و محیط زیست به دانش ­آموزان و هم­چنین با هدف آموزش ترویج فرهنگ صحیح مدیریت مصرف انرژی، بهینه­ سازی و بهره­ وری مصرف سوخت و انرژی، حفظ محیط زیست و هم­چنین آشنایی دانش ­آموزان با مفاهیم و کارکردهای انرژی، انرژی ­های تجدیدپذیر برای گروه­های سنی شش تا پانزده سال تشکیل شده است. دانش ­آموزان پس از گذراندن دوره ­های آموزش بهره ­وری، مدیریت مصرف انرژی که به ­صورت ارسال جزوات آموزشی و تشکیل کارگاه ­های آموزشی و اطلاع­ رسانی توسط دبیرخانۀ دائمی کودک و انرژی اجرا می­ گردد، موفق به دریافت کارت همیار انرژی شده و از مزایا و خدمات این كارت و عضویتشان در باشگاه حامیان محیط زیست و همیاران انرژی بهره­ مند می­ گردند. از بخش­ های اصلی طرح همیار انرژی دانش­ آموزی می ­توان به صدور و اهداء کارت و حکم ­های همیار انرژی دانش ­آموزی، ارائۀ کتابچه و بروشورهای اطلاع ­رسانی و ترویجی به مدارس، بازدید رایگان دانش ­آموزان درصورتی ­که درخواست مدارس اعلام شود با هماهنگی قبلی از آزمایشگاه صرفه ­جویی انرژی انجام می­ گیرد.

            این گزارش می ­افزاید: شایان ذکر است این طرح با مشارکت وزارت آموزش و پرورش، سابا و مرکز خلاقیت­ های کودک و نوجوان در استان تهران برگزار می ­گردد.
دفتر روابط­ عمومی
۱۴ اسفند ۱۳۹۵ ۰۹:۲۵
تعداد کلیک: ۷۶۰
اظهار نظر و امتیاز دهی
میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به سازمان انرژی های تجدید پذیر و بهره وری انرژی برق(ساتبا) می‌باشد.