شنبه، ۲۶ اسفند ۱۳۹۶, ۱۵:۳۹
 
«اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال»
اخبار

سابا در راستای ترویج فرهنگ مصرف بهینه­ سازی انرژی:دو دورۀ آموزشی و یک نشست همکاری در شهرستان ورامین برگزار کرد

سابا در راستای ترویج فرهنگ مصرف بهینه­ سازی انرژی:دو دورۀ آموزشی و یک نشست همکاری در شهرستان ورامین برگزار کرد
سابا با مشارکت مرکز خلاقیت کودکان و نوجوانان دو دورۀ آموزشی برای دانش ­آموزان مقاطع پنجم و ششم ابتدایی در دو مدرسۀ دخترانه و پسرانۀ شهرستان ورامین برگزار نمود.

 

به گزارش دفتر روابط­ عمومی سازمان بهره ­وری انرژی ایران (سابا):

            در راستای اهداف سازمان بهره ­وری انرژی درخصوص ترویج فرهنگ بهینه ­سازی مصرف انرژی، دورۀ آموزشی آشنایی با مفاهیم اولیۀ بهینه ­سازی مصرف انرژی در مقطع ابتدایی با همکاری مرکز خلاقیت کودکان و نوجوانان برای دانش ­آموزان کلاس ­های پنجم و ششم ابتدایی در دو مدرسۀ دخترانه و پسرانه در مورخ 18 اسفندماه سال جاری در شهرستان ورامین توسط دفتر آموزش سابا، اجرا و برگزار شد.

            این گزارش می ­افزاید: هم­چنین پیرو تفاهم ­نامۀ فی ­مابین فرمانداری ورامین و سابا جلسه ­ای جهت بررسی راه­کارهای  اجرایی بهینه­ سازی مصرف انرژی و نحوۀ تعامل و همکاری با فرمانداری ورامین با حضور آقای دکتر یوسفی فرماندار این شهرستان برگزار گردید. در این جلسه مقرر گردید، کمیته­ ای متشکل از سایر ارگان­ها ازجمله آموزش و پرورش، توزیع برق ورامین و بسیج ادارات در جهت آموزش و بهینه ­سازی مصرف انرژی در بخش­ های مختلف مصرف ­کنندۀ ورامین با ذی­نفعان مذکور تشکیل و برنامه ­های اجرایی در این زمینه را از اوایل سال آینده شروع گردد.

دفتر روابط­ عمومی
۲۲ اسفند ۱۳۹۵ ۰۹:۳۷
تعداد کلیک: ۶۹۷
اظهار نظر و امتیاز دهی
میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به سازمان انرژی های تجدید پذیر و بهره وری انرژی برق(ساتبا) می‌باشد.