پنج شنبه، ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۰۴:۴۳
 
«اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال»
اخبار

عملکرد دفتر تحقیقات و پژوهش در سال 95:دریافت لوح تقدیر به­ عنوان تحقیقات برتر و خاتمۀ چهار پروژۀ تحقیقاتی

عملکرد دفتر تحقیقات و پژوهش در سال 95:دریافت لوح تقدیر به­ عنوان تحقیقات برتر و خاتمۀ چهار پروژۀ تحقیقاتی
دفتر تحقیقات و پژوهش سابا فعالیت­ ها و عملکرد خود را در سال 95 اعلام نمود.

به گزارش دفتر روابط­ عمومی سازمان انرژی­های تجدیدپذیر و بهره­ وری انرژی برق (ساتبا):

            چهار پروژۀ مهم تحقیقاتی تحت عناوین طراحی نمونۀ آزمایشگاهی دیودهای نورانی آلی انعطاف ­پذیر (OLED) امکان ­سنجی تولید موتورهای یک­پارچه با تأکید بر افزایش کارآیی مصرف انرژی و پروژه­های امکان ­سنجی استفاده ازسیستم­ های جذب آمونیاکی در تأمین سرمایش مورد نیاز سردخانه­ ها و طراحی الگوریتم برنامۀ کاربردی مدیریت خاموش در شبکۀ توزیع هوشمند منطبق بر طرح فهام به ترتیب با همکاری مراکز پژوهشگاه علوم و فن ­آوری رنگ و پوشش، پژوهشگاه نیرو ،دانشگاه­ علم و صنعت ازسوی دفتر تحقیقات و پژوهش سابا در سال 95 به اتمام رسید.

            بنابراین گزارش: ضمناً این دفتر در سومین همایش صنعت برق و دانشگاه مفتخر به دریافت لوح تقدیر ازسوی مهندس کردی مدیرعامل شرکت توانیر به مناسبت تحقیقات برتر در صنعت برق کشور شد. هم­چنین ارزیابی 10 عنوان پایان ­نامۀ تحقیقاتی کارشناسی ارشد و صدور 9 عنوان گواهینامه در این زمینه ازدیگر فعالیت­های دفتر تحقیقاتی و پژوهش سابا درسال گذشته بوده است.

            به نقل از این گزارش: مبادلۀ قرارداد تحقیقاتی با جهاد دانشگاهی دانشگاه تربیت مدرس، تصویب پروژۀ تحقیقاتی از بین اولویت ­های تحقیقاتی سال 95 طرح فهام جهت مبادلۀ قرارداد با دانشگاه تهران از جمله دیگر عملکردهای این دفتر درسال 95 به ­شمار می ­روند.

            این گزارش می ­افزاید: درج اولویت ­های تحقیقاتی سال 1396 در سامانۀ تحقیقات شرکت توانیر و ارسال برنامۀ پیش ­بینی اعتبار به مبلغ یک میلیارد تومان به دفتر امور تحقیقات برق شرکت توانیر جهت انجام تحقیقات از فعالیت ­های سال جاری می­ باشد.

 

دفتر روابط­ عمومی ساتبا
۲۹ فروردین ۱۳۹۶ ۰۷:۵۶
تعداد کلیک: ۶۰۲
اظهار نظر و امتیاز دهی
میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به سازمان انرژی های تجدید پذیر و بهره وری انرژی برق(ساتبا) می‌باشد.