یکشنبه، ۲۷ اسفند ۱۳۹۶, ۲۱:۰۶
 
«اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال»
توجه

(1) سازمان بهره وری انرژی ایران در راستای حمایت معنوی از تولیدکنندگان و تأمین کنندگان چراغهای LED باکیفیت، محصولات منطبق با مشخصات فنی تدوین شده توسط کارگروه LED سابا را در دو گروه A و B از طریق این پایگاه معرفی می نماید. لذا کلیه شرکتها می توانند نتایج کامل آزمونهای محصول خود را براساس مشخصات فنی مربوطه، به این سازمان ارسال نمایند.

 (2) درج نام محصول و تولیدکننده در این فهرست، به منزله توانمندی آن شرکت در زمینه تأمین محصول منطبق با مشخصات فنی سابا می باشد. با این وجود توصیه می گردد در هنگام خرید، انجام مراحل نمونه برداری و بررسی های فنی و آزمونهای لازم  توسط سفارش دهنده صورت پذیرد.

(3) نتایج آزمون ارائه شده جهت قرارگیری در فهرست چراغهای منطبق با مشخصات فنی استاندارد بایستی مربوط به آزمایشگاه همکار سازمان ملی استاندارد (غیر از آزمایشگاه تولیدکننده) باشد. چنانچه تولیدکننده ای قصد آزمون محصول در آزمایشگاه خود را داشته باشد، می بایست آزمون با حضور و تأیید نماینده سازمان ملی استاندارد یا نماینده سابا با ارائه گواهی تأییدیه آزمایشگاه توسط سازمان ملی استاندارد و گواهی کالیبراسیون معتبر دستگاههای مورد استفاده و تأمین سایر شرایط و مقررات استاندارد تست محصول در آزمایشگاه انجام شود. درصورت نیاز به حضور نماینده سابا، می بایست هماهنگی قبلی صورت پذیرفته و ایاب و ذهاب (و اقامت ناظر آزمونها درصورت نیاز) توسط تولیدکننده تأمین گردد. شایان ذکر است که این مورد، شامل آزمون منحنی پخش نور و درجه حفاظت IP نبوده و آزمونهای مربوطه بایستی در آزمایشگاهی غیر از تولیدکننده محصول انجام گردد.

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به سازمان انرژی های تجدید پذیر و بهره وری انرژی برق(ساتبا) می‌باشد.